Müsahibə əsasında müəyyən olunur.
Audit yoxlamasının əhatə dairəsini və yekun planın hazırlanmasında iştirak; Yoxlanılacaq sahə üzrə müvafiq sənədləri nəzərdən keçirmək, daxili...
Gündəlik tibbi müəssisələr ziyarət edilməsi, yeni müştərilərin cəlb edilməsi;
∙ Məhsulların tanıdılması, təklif olunan məhsul barədə ətraflı məlumat verilməsi, təlabat yaradılması və satışının təşkil edilməsi;
∙ Bazar araşdırılmasının aparılması, məhsul və müştəri ilə bağlı satış məlumatlarının analizi;
∙ Korporativ müştərilərlə işgüzar əlaqələrin qurulması, möhkəmləndirilməsi;
∙ Şirkətin satış strategiyasına uyğun olaraq satış və müştəri bazasının formalaşdırılması;
∙ Gündəlik, həftəlik, aylıq və illk hesabatların hazırlanması;
Ezamiyyətə hazır: |
xeyr |
Cins: |
Qeyd Olunmayıb |
Yaş: |
22-35 |
Vətəndaşlıq: |
Azərbaycan |
Təcrübə: |
3 il |
Dil: |
Azərbaycan dili, Rus dili |
∙ Təcrübə : kardiologiya sahəsində minimum 3 il
∙ Yaş həddi : 22-35;
∙ Proqram bilikləri : MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) proqramlarından sərbəst istifadə qabiliyyəti;
∙ Dil bilikləri : Azərbaycan dili, Rus dili
∙ İş yeri - BEGOC Biznes Mərkəzi (Ünvan: Bakı şəh., Zərifə Əliyeva küç., 93);
∙ 5/7 iş qrafiki, iş vaxtı: 09:00-dan 18:00-dək ;
∙ Nahar və Tibbi sığorta şirkət tərəfindən təmin olunur;
Müvafiq tələblərə cavab verdiyiniz təqdirdə CV-nizi hrdepartment@zeytunpharma.az elektron ünvanına göndərməyiniz və “subject” (mövzu) hissəsində müraciət etdiyiniz vakansiyanın adını qeyd etməyiniz xahiş olunur.
İşlədiyi aptekdəki dərmanların qəbuluna cavabdehlik; Aptekdə dərmanların iadəsinə nəzarət; Malların son istifadə tarixinə nəzarət edilməsinə...
∙ Gündəlik tibbi müəssisələr və digər potensial müştərilərin ziyarət edilməsi, yeni müştərilərin cəlb edilməsi; ∙ Məhsulların tanıdılması,...
Aptek işinin təşkili ilə bağlı sənədləşmə işlərinə nəzarət; Aptek işi ilə bağlı müvafiq qanun və qərarların mükəmməl mənimsəməsi; Aptek...
· Şirkətin İSO 9001-in tələblərinə uyğun sertifikasiyaya hazırlanmasında və sonrakı periodik inspeksiya nəzarətində iştrak edilməsi;...
Apteklərin sifarişlərinin 1C proqramında qeydə alınması; Tələbat olan məhsul anbara daxil olduqda müraciət etmiş apteklərə təlimatlara uyğun olaraq...
Aptekdən gələn gündəlik iadələri yoxlamaq Sistemədaxil etmək və s.;
- Sifariş qaimələrinin düzgün şəkildə bölünərək çeşidləyicilərə verilməsi; - Tətbiq olunmuş sətir sayına uyğun qaimələrin bölünməsi;
Vəzifə öhdəlikləri: • Ümumi Yığıncağın, Müşahidə Şurasının, İdarə Heyətinin iclaslarını və Komitələrin iş prosesini təşkil etmək,...
İş planına əsasən aptek qalığının sistem və faktiki göstəricilər üzrə yoxlanılması İş planına əsasən apteklərdə fiziki şəkildə sayımın...
Vəzifə funksiyaları: -Dərman preparatları və tibbi ləvazimatların satışı prosesinin həyata keçirilməsi; -Aptekə gələn malların yoxlanılması,...
· Tender siyahıları əsasında sifarişlərin hazırlanması və təchizatçılardan alınan qiymətlər əsasında baza yaradılması · Təchizatçılardan...
Şirkətin təyin etdiyi marşrut üzrə hərəkət etmək; Sifarişlərin təyinat yerinə rahat və təhlükəsiz şəkildə lazımi ünvanlara çatdırılmasını...
Anbarda dərman preparatlarının qəbulu, qablaşdırılması, rəflərə yerləşdirilməsi və s. ibarətdir.
Sifarişlərin qəbul olunmasına nəzarət; Verilən iadələrin vaxtında və düzgün iadə olunmasına nəzarət; Sifarişin müştəriyə vaxtında və sağlam...
Təyin olunmuş ərazidə otaqların hər gün səhər təmizlənməsi. Təyin olunmuş ərazidə WC-lərin gün ərzində mütəmadi təmizlənməsi. Təyin olunmuş...

It is determined on the basis of an interview.
Participation in the preparation of the scope of the audit and the final plan; To review the relevant documents for the area to be inspected, to check their preparation...
Visiting medical institutions daily, attracting new clients;
∙ Introducing products, providing detailed information about the offered product, creating demand and organizing sales;
∙ Conducting market research, analyzing product and customer sales data;
∙ Establishment and strengthening of business relations with corporate clients;
∙ Formation of sales and customer base in accordance with the company's sales strategy;
∙ Preparation of daily, weekly, monthly and annual reports;
Available for business trips: |
no |
Gender: |
Not Marked |
Age: |
22-35 |
Citizenship: |
Azerbaijan |
Experience: |
3 years |
Language: |
Azerbaijani, Russian |
∙ Experience: minimum 3 years in the field of cardiology
∙ Age limit: 22-35;
∙ Software knowledge: ability to freely use MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook);
∙ Languages: Azerbaijani, Russian
∙ Workplace - BEGOC Business Center (Address: Baku city, Zarifa Aliyeva street, 93);
∙ 5/7 work schedule, working hours: 09:00 to 18:00;
∙ Lunch and Medical insurance are provided by the company;
If you meet the relevant requirements, please send your CV to the e-mail address hrdepartment@zeytunpharma.az and mention the name of the vacancy you are applying for in the "subject" section.
Responsibility for taking medicines in the pharmacy where he works; Control of the return of drugs in the pharmacy; Responsibility for monitoring the expiration date of...
∙ Visiting medical institutions and other potential clients daily, attracting new clients; ∙ Introducing products, providing detailed information about the offered...
Control of paperwork related to the organization of pharmacy work; Perfect mastery of relevant laws and decisions related to pharmacy work; Holding meetings with...
Involvement of the company in preparation for certification according to the requirements of ISO 9001 and subsequent periodic inspection control;...
Registration of pharmacy orders in the 1C program; Providing information in accordance with the instructions to the applied pharmacies when the required product enters...
Checking the daily returns from the pharmacy Enter into the system, etc.;
- Order slips are correctly divided and given to sorters; - Splitting of overlays according to the number of applied lines;
Responsibilities: • To organize the meetings of the General Assembly, the Supervisory Board, the Board of Directors and the working process of the Committees, to...
Job Responsibilities: Checking the pharmacy balance according to the system and actual indicators according to the work plan Physical counting in pharmacies according to...
-Implementation of the sale process of medicines and medical supplies; -Checking the goods arriving at the pharmacy, placing them in the required order according to...
• Preparing orders based on tender lists and creating a database based on prices received from suppliers • Comparative analysis of the prices received from...
To follow the route set by the company; Ensure that orders are conveniently and securely delivered to the required addresses at the destination; Carry out regular...
The warehouse includes receiving, packaging, shelving, etc. of medicines.
Control of acceptance of orders; Control of the timely and correct return of returns; Timely and proper delivery of the order to the customer; Received information from...
Daily morning cleaning of rooms in the designated area. Regular cleaning of toilets in the designated area throughout the day. Regular cleaning of corridors in the...